Autor

Cześć jestem Piotrek w tym roku stuknie mi 25 lat, I nie, nie jestem alkoholikiem xD Czasem troszkę pisze do szuflady i chcę zostać żołnierzem. W marcu 2013 udało mi się wydać książke  "Legit Attrction formula" Jest to ebook o kobiecych strategiach doboru partnerskiego oparty na psychologi ewolucyjnej, całość napisana w języku angielskim. aktualnie przeczytało go już około 12480 osób. Apropo książek planuje założenie własnego wydawnictwa i sklepu online a dla ciekawskich moi ulubieni autorzy to Charles Bukowski, Marek Hłasko, Vladimir Nabokov, Fiodor Dostojewski i Andrzej Sapkowski.

Na blogu chcę pisać o mojej drodze samorozwoju głównie o edukacji finansowej ale też o pisaniu książek i mojej drodze do uruchomienia wydawnictwa ze sklepem online. Czasem wpadną też inne tematy takie jak motywacja, zarządzanie czasem i pokrewne a innym razem co jakiś czas temat totalnie z czapy tylko dlatego że będę miał na tym punkcie świra i będę chciał się tym podzielić z wami.

Jeśli dopiero co tu trafiłeś zapraszam do spisu treści można tam znaleźć sporo fajnych wcześniejszych wpisów które jak najbardziej są dalej aktualne merytorycznie i będą przez dłuższy czas. Zachęcam też do dyskusji w komentarzach
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza