czwartek, 6 listopada 2014

Podsumowanie Paździenik 2014


Po dobrych kilku miesiącach oszczędzania przyszła pora na ten gorszy. Wyskoczył mi przymusowy zakup okularów co nadwyrężyło dość mocno oszczędności, A po tym zacząłem sobie pozwalać na więcej, jedzenie w restauracji i barach na mieście. Do tego alko w pubach i poszło parę stów po oszczędnościach więc praktycznie nic w Październiku ostatecznie nie odłożyłem, A może nawet i wyjąłem ze stówę czy dwie z oszczędności z poprzednich miesięcy. Zasłużyłem na lanie ;D ale jest mocne postanowienie poprawy. Tłumaczę to sobie tym ze po 5 msc oszczędzania można sobie pozwolić na małe odreagowanie :)

 CEL: PODUSZKA FINANSOWA    STAN NA DZIŚ 75%

Blogowo znowu stoję jeszcze lepiej niż zakładałem  udało mi się:
1. Ruch na stronie 1700 odsłon  jest to 170% celu odsłon do końca października czyli cel zrealizowany i to z dużym bonusem.
2. Opublikowanych 18 artykułów  co daje mi 112,5% celu publikacji do października, Czyli znowu przebiłem cel wyników 
ZAROBKI W SIECI
Sprzedaż E-booka nr1 na Smashwords.com  STAN NA DZIŚ 34,05$
  Legit Attraction Formula
 W Październiku książka zarobiła dodatkowe 6,84$
Aktualnie od ponad tygodnia jest dostępna za darmo w ramach promocji
Test okładek wykazał ze stara okładka mimo wszystko przyciągała więcej uwagi  

Cele na Listopad? 10 wyjeżdżam na wojskowe ćwiczenia rotacyjne, na około 2 tygodnie. Także niestety zbyt wielu wpisów w tym miesiącu nie będzie. Cel to 4 artykuły na listopad i ruch na stronie do 2500 wyświetleń ogółem

Gram dalej na stronie GRAGIEŁDOWA.PL puki Co sprzedałem z zyskiem (279,70zł) 1000 Akcji ?CD RED, reszta spółek odnotowuje spadki. ale póki nie sprzedałem nie straciłem :D2 komentarze:

  1. Gratuluję wyniku.

    Polecam napisać kilka wpisów i dodać je do automatycznej publikacji gdy jesteś w rozjazdach. W ten sposób będzie na bieżąco aktualizowany blog i nie stracisz czytelników swoją absencją :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje :) Przepraszam ze odzywam się tak późno wyjazd miałem tydzień przed komentarzem :))) Masz racje, widziałem tę opcję wcześniej. Problemem bardziej była niedostatecznie dobra organizacja pracy nad wpisami. Po prostu nie zdążyłem w pierwszym tygodniu napisać więcej wpisów :(

    OdpowiedzUsuń