piątek, 19 września 2014

Jak Napisać Książke


Pamiętam że zawsze chciałem napisać i wydać książkę. Bo w końcu jak fajne to uczucie napisać książkę i stać się drugim Stevenem Kingiem.
Rzeczywistość niestety nie jest taka kolorowa. Wydawnictwa niechętnie podejmują współprace z debiutantami. Albo proponują autorom chore warunki w których to oni sami mają pokrywać połowę albo większość kosztów i do tego jeszcze martwic się reklamą, Po co autorowi takie wydawnictwo? Lepiej już wydać E-booka a najlepiej zrobić to za granicą i inkasować wypłaty w dolarach. Tak właśnie zrobiłem ja. Ale nie każdy zna na tyle język Angielski albo ma tyle pieniędzy na tłumacza żeby wydać książkę w języku Angielskim, Na szczęście Polski rynek książek elektronicznych prężnie się rozwija i myślę ze jesteśmy właśnie w tym momencie w którym najbardziej opłaca się w niego wejść i rosnąc razem z nim. Dlatego planuje rozpocząć dla Ciebie serie artykułów jak napisać i wydać E-booka w Polsce i zagranicą.
5 Powodów dla czego dziś bardziej opłaca się wydać e-booka niż papierową książkę.
-Wydawcy tradycyjnych książek niechętnie wydają debiutantów
-Nie czeka się latami na wydanie książki
-Wydawca nie zabierze Ci 90% Zysków Zamiast tego zarobisz większość
-Możesz wydać darmową książkę i "wyrobić sobie szybko Nazwisko"
-Łatwy dostęp do czytelników na całym świecie 

Jeżeli jeszcze nie zabrałeś się za pisanie e-booka naprawdę nie wiem na co czekasz! Przemyśl to bo naprawdę warto. Ja na moim e-booku zarabiam już od ponad pół roku. Dlaczego tak bardzo namawiam Cię do pisania? po co? Czemu chcę Ci jeszcze w tym pomóc?Nie będę Ci ściemniał zależy mi na produkowaniu wartościowych informacji dla Ciebie i innych bo chcę na mojej stronie zarabiać na reklamie. W następnym artykule dowiesz się jak wybrać najbardziej opłacalny temat do pisania.
 4 Gatunki Literackie które przynoszą najwięcej zysku

2 komentarze:

  1. Książkę elektroniczną oraz papierową można wydać także samodzielnie, między innymi na platformie www.wydacksiazke.pl. Wszystkich zainteresowanych self-publishingiem zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu. Przetestuj system, w którym możesz samodzielnie zaprojektować i opublikować własną książkę.
    Pozdrawiamy
    WydacKsiazke.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie wolę papierową wersję niż e-booki.

    OdpowiedzUsuń